top of page

Working Mothers

Public·27 members

Česko Finsko on-line přenosu 14/12/2023

U dalších on-line přenosů nashledanou. 22:40. Pyörälä netrefil prázdnou branku. Naši si nedokáží vytvořit šanci a Vašíček navíc znou fauluje. Z Finskem dnes ...

ŽivéPřenosy.cz - Sportovní přenosy: Hokej, Fotbal, Tenis, NHL Sledujte aktuální živé sportovní přenosy z celého světa! Online livestream fotbal, tenis, hokej, MMA a spoustu dalšího. Mistrovství světa v hokeji 2023. Česko - Finsko 3:4 (2:1, 1:2, 0:1) - Branky - Lidovky - sport U dalších on-line přenosů nashledanou. 22:40. Pyörälä netrefil prázdnou branku. Naši si nedokáží vytvořit šanci a Vašíček navíc znou fauluje. Z Finskem dnes ... České hokejové hry 2023 živě: Finsko vs. Česko dnes online 4. 5. 2023 — Hokej EHT Česko: Kde dnes sledovat Euro Hockey Tour Finsko - Česko živě v online live streamu? UEFA Liga mistrů živý přenos online a TV · Kde ... Děkuji moc a přeji hodně úspěchů. “ Vladimir Putin: „Přátelé ledního hokeje. Rád bych pogratuloval Kanadě k vítězství na hokejovém šampionátu. Děkuji týmu Finska pro pěknou předvedenou hru. A také gratuluji Rusku, k zisku bronzových medailí. Přes 160 zemí sledovalo tento osmdesátý jubilejní šampionát. Děkuji všem, kteří nám pomohli turnaj zorganizovat. Textový přenos: Ž Finsko - Ž Česko, 25.08.2023 25. 8. 2023 — Hokej.cz | Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, ... Z hloučku hráčů odjíží Brad Marchand bez helmy. Bude se vylučovat. 18:57 Tak nakonec kotouč uzmul Jarno Koskiranta a zkusil štěstí se střelou na Talbota. Brankář Edmontonu byl pozorný. 18:33 Javorové listy jsou o něco více na puku. Teď probíhá jejich další útok, ale zatím bez zakončení. 17:38 Jussi Jokinen se dostal do dobré příležitosti z pravé strany, když se tlačil před Talbota a nakonec zvolil bekhendové zakončení. Talbot drží puk ve výstroji. 16:49 Matt Duchene rozjel slibnou akci, na jejímž konci byla střela z úhlu v podání Connora McDavida. Jeho úmysl ale Koskinen přečetl a vyrazil puk ramenem. 15:08 Patrik Laine byl v dobré šanci, ale nedokázal překonat gólmana Kanady. 14:50 Kanada se ubránila a hraje opět v plném počtu. 14:34 Obránce Juuso Hietanen hraje vynikající šampionát. Česko Švýcarsko Přímý přenos 12/11/2023 - The GAP Centre 12. 11. 2023 — 2023 — Hezký den u on line přenosu ze šestého zápasu českých hokejistů na mistrovství světa. Finsko Česko Přímý přenos 11 listopadu 2023 Živý ... ČT sport – Česká televize Jeho "obětí" se stal finský útočník Juhamatti Aaltonen. Z 16 body získanými ČT sport Plus: Kde najdete všechny on-line přenosy? Sportovní program České ... Nyní na něm mohl vstřelil svůj první gól, ale Talbot na jeho střelu od modré čáry dobře viděl. 13:34 Finové uzamkli Kanadu před Talbotem a chvíli bylo hochům s javorovým listem na hrudi opravdu horko. Nejvíce asi při střele Esy Lindella od modré, kterou Talbot nezvládl udržet. 12:50 Boone Jenner (CAN) je prvním dnešním hříšníkem. Dvě minuty si odsedí za nedovolené bránění. 11:24 Kanada právě vstřelila branku! Tak to byla skutečně podivná situace, ze které supertalent CONNOR MCDAVID střílí svůj první gól na turnaji. Česko - Finsko | ONLINE hokej | 14.12.2023 18:00 Přenos začne zítra v 18:00. MinutaMin. Co se děje na hřišti. Nastavit hlas. Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00. Archiv online reportáží ... Česko Finsko přenos živý 14 prosince 2023 před 3 hodinami — Česko Finsko přenos živý 14 prosince 2023 10. 11. 2023 — před 3 dny — Sledovat. Hokej: Česko - Finsko. online ; Informace o pořadu. Talbot jej chytil do rukavice. 41:32 Další tvrdá rána v podání nashvillského Ryana Ellise končí na chráničích gólmana Finů. 40:53 Nahození Ryan Murraye od modré čáry bylo nebezpečné. Koskinen měl zakrytý výhled a zřejmě ani netuší, jak puk vyrazil. 40:13 Ryan O'Reilly ihned po buly spíše tak posunul puk na Koskinena. Kanada je v útočné třetině. 40:01 Začala třetí třetina. Nejvíce času na ledě: Finsko – Esa Lindell (17:45) Kanada – Morgan Rielly (17:37) Nejvíce střel: Finsko – Hietanen, Laine a Koskiranta (2) Kanada – Connor McDavid a Taylor Hall (4) STŘELY NA BRANKU: 11 – 23 (7:10, 4:13) Druhá třetina opět o něco blíže k titulu mistrů světa přiblížila Kanaďany. Ti zvýšili svou dominanci v utkání, byli dlouho mnohem aktivnější, avšak v oslabení ke konci třetiny měli štěstí, že neinkasovali. Ryan Ellis tvrdě vystřelil od modré čáry a Koskinen si nebyl příliš jistý. Puk z něj vypadl, ale finský gólman si toho včas všiml a přikryl jej před dotírajícím Kanaďanem. 36:30 Kanada zatím ve druhé třetině vede 11:2 na střely! 36:01 Finové jsou v pěti, Komarov se může zapojit do hry po vypršení trestu. 35:57 Connor McDavid zavezl puk do pásma a vypálil tvrdě, ovšem vedle. 35:09 Taylor Hall se snažil překvapit Koskinena střelou ze špatného úhlu. Ten však stál pevně u tyče. 34:46 Brassardův nápřah byl příliš okatý, a tak hůl do střely včas vložil Pyörälä. Puk skončil v ochranné síti. 34:01 Kanaďan byl podržen a pykat za to bude znovu Leo Komarov (FIN). Finsko - Česko 3:4 | Online živý přenos 8. 5. 2017 — Vítejte u čtvrtého hracího dne Mistrovství světa v ledním hokeji 2017! Společně budeme sledovat duel mezi Finskem a Českou republikou. (((FOTBAL===))) Česko Finsko on-line přenosu 08/11/2023 Prvn 8. 11. 2023 — (FOTBAL===))) Česko Finsko on-line přenosu 08/11/2023 První české sportovní rádio v síti DAB+, na internetu i v mobilu. Online textový přenos Finsko - Kanada - MS v hokeji 2016 Finsko sice teď v útoku je, stále je to ovšem nic moc. Talbot se ani nemusí moc snažit Online přenosy · Vše o mistrovství světa. © 2016 HENKEL ČR, spol. s ... Hokej: Česko - Finsko online Přehrajte si Hokej: Česko - Finsko online nebo sledujte stream sportovních přenosů live na prémiových sportovních stanicích či sportovní záznamy z archivu ... 27:24 Morgan Rielly pálil od modré čáry, ale Koskinenovi nikdo nestínil, a tak v klidu puk vyrazil. 26:52 Matt Duchene teď udivoval svýma šikovnýma rukama. Bylo to sice pěkné, ale nic z toho, puk z jeho hole mířil vedle. 25:58 Kanada se dlouho držela v útočném pásmu, ale bylo to marné. Koskinen se ani moc nezapotil. 24:54 U puku jsou Kanaďané, ale žádné ohrožení brány nevidíme. Hraje se spíše po rozích. 23:59 Finové jsou teď ve třetině a snaží se o vyrovnání. Zatím marně. 22:48 Po ráně Matta Dumby od modré čáry to vypadalo, že bude moci dorážet Brad Marchand. Jeho šanci ale zmařil gólman Finů, který nakonec černou gumu přikryl. 22:36 Taylor Hall pálil zleva, ale na připraveného Koskinena si nepřišel. Česko Finsko on-line přenosu 14 prosince 2023 Živý před 3 hodinami — Česko Finsko on-line přenosu 14 prosince 2023 Živý přenos TV Online reportáž - Finsko vs. Česko online ( Vítejte u dalšího nočního ...